Luxury Spa and Wellness vila Valaška patří mezi nejvýznamnější stavby v celých lázních Luhačovice.

Jde o kulturní památku od uznávaného architekta Dušana Jurkoviče. Vila Valaška se nachází v klidné lázeňské čtvrti v bezprostřední blízkosti kolonády i parku. Hotel vila Valaška je přímo propojen s lázeňským hotelem Vila Antoaneta, kde mohou ubytovaní hosté využít vodní centrum s více než 60ti procedurami.

Ubytování je nabízeno v celkem devíti apartmánech. Těšit se můžete také na skvělé jídlo, hotelovou zahradu s venkovním altánkem a jezírkem.

 

Nabídka Spa a Wellness přímo ve vile Valaška

Luhačovice jsou krásným malebným lázeňským městem. Sem se jezdí vlastně jen odpočívat, relaxovat a uzdravovat se. Využijte toho i při pobytu ve vile Valaška. Kromě nejrůznějších masáží a koupelí si můžete dopřát i trochu neobyčejnou muzikoterapii a světloterapii. Kdo to nezkusil, neví, jak moc přínosné to může být pro vaši psychickou stránku. K uzdravení svého těla už budete jen krůček.

Masáž zvukovými vlnami patří k ojedinělým a nezapomenutelným zážitkům. Světelná terapie za pomocí 80ti barevných světelných LED diod zanechá příjemnou stopu na všech vašich smyslech.

Objevte vodní relax centrum

Milujete vodu? Pak určitě musíte vyzkoušet nabídku lázeňského hotelu Vila Antoaneta. Hotel je přímo propojen právě s vilou Valaška, takže sem budete mít neomezený přístup. K dispozici jsou dva bazény – vnitřní bazén s protiproudem, který je přímo napojen na bazén venkovní. V letním počasí oceníte možnost slunění na venkovní terase s lehátky. Na vše dohlíží odborný personál, součástí areálu jsou i ordinace lékařů a vždy připravený zdravotnický personál.

Zábaly, inhalace i sauna

Do Luhačovic se jezdí léčit zejména dýchací a pohybové ústrojí. Nesmí tedy chybět nabídka zábalů a inhalací, masážní místnosti i originální Jávský masážní salón. Ve whirlpoolu si dokonale uvolníte svaly i mysl a připravíte své tělo na další skvělé procedury.

K celkové očistě těla přispěje pobyt v sauně. Díky působení tepla prohřeje své tělo od základů a rozproudíte svůj krevní oběh na maximum.

Napsat komentář