Wellness hotel Harmony Třešť poskytuje svým hostům klidné ubytování v originálně navržených pokojích. Nachází se v historické budově v příjemném přírodním prostředí přímo v srdci Vysočiny. Kousek od hotelu se nachází město Telč, které se leží 25 km jihozápadně od Jihlavy.

Historický střed města Telče je cennou městskou památkovou rezervací a je zapsán Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Pokoje

Ubytování je hostům nabízeno ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek. Každý zdejší hotelový pokoj je vysoce nadstandardní a všechny jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Pokoje jsou vybaveny také minibarem, televizí s plochou obrazovkou a rádiem. Nechybí vybavení v podobě moderního nábytku, vysokorychlostní internet s kabelovým připojením i Wifi, v koupelně nechybí fén na vlasy.

Vše je navrženo tak, aby zdejším hostům nic nechybělo a mohli se tak věnovat jen své rekreaci a odpočinku.

Wellness procedury

Wellness hotel Harmony Třešť nabízí svým hostům také bohatou nabídku Wellness procedur a příjemně se můžete zrelaxovat ve whirlpoolu. Účinek vířivých van má velmi příznivý účinek na celý organismus a pomůže tělu dosáhnout celkové harmonie. Poté se můžete vrhnout do jedné z nabízených koupelí, které pomohou například od bolestí svalů a kloubů.

Ze zdejší nabídky můžete využít koupele s rašelinou, Kleopatřinu koupel – zde můžete zvolit hned ze tří koupelí, pomerančovou, medovou nebo asijský sen, přísadovou koupel s oleji nebo přísadovou koupel se solí.

Nabídka masáží

Masáže fungují jako terapie. Díky aplikování tlaku na svaly a tkáně mohou dokonce i léčit. Zmírňují bolest a odbourávají stres. Pomohou vám zlepšit krevní oběh a dokonale uvolní veškeré napětí těla i duše. Vyškolení maséři se postarají o to, abyste si svůj pobyt ve zdejším Wellness hotelu užili na maximum.

Je libo saunu?

Nedokážete si odepřít saunu? Zdejší saunový svět nabízí hned tři možnosti, jak si saunování užít na plno. K dispozici je finská, parní sauna ale i infrasauna. Ta nabízí zcela nový styl saunování, který se těší stále větší oblibě. Funguje na principu celkového prohřívání těla i pokožky. Při saunování se prohřívá nejen samotný povrch těla, ale teplo proniká až hluboko do tkání. Tím se prohřívají mnohem rychleji všechny požadované části těla.

Užijte si svůj pobyt na Vysočině se vším všudy.

Napsat komentář