Říká se, že by měl každý manželský pár zažít nejen před svatbou společnou dovolenou v méně komfortních podmínkách.

Zvládání dobrodružných situací, které s sebou pobyt ve volné přírodě přináší, může být dobrým ukazatelem toho, jak se vaše polovička popasuje s náročnějšími situacemi, které mohou nastat v běžném každodenním životě. Máte-li tuto zkušenost za sebou a jste-li přírodní nadšenci, nemá vás co překvapit a možná zvolíte výlet do hor i jako svou svatební cestu- líbánky.

Pobyt v přírodě může být skvělým zážitkem pro připravené

Pokud jste dobrodružnější povahy, možná zvažujete odjezd ihned po svatbě. Koneckonců se vyhnete i méně příjemným úkonům jako je úklid atd., které se svatbou přímo souvisí, ale především si budete moci zaslouženě odpočinout.
Když se vydáte se svou drahou polovičkou na osamělou chatu v horách, či pod širák a nejste na to dostatečně vybavení, můžete zahrnout outdoorovou výbavu do svého seznamu svatebních darů.

Rozkládací stan pro dvě osoby se vám bude hodit i pro případ párty s kamarády v přírodě nebo jako základní vybavení pro cesty kamkoliv, kde nemáte zajištěné ubytování.

Nezapomeňte na outdoor vybavení do přírody

Pro inspiraci by vám mohly posloužit různé webové stránky a prodejní portály, kde si různé turistické vybavení nebo outdoor oblečení vyberete.

V nabídce různých e-shopů najdete spoustu inspirace. V specializovaném obchodě najdete oblečení pro muže i ženy, vybavení pro stanování, bivak, ale i kempinkové vařiče a další drobnosti pro nerušený pobyt v přírodě.
Společné strávené chvíle v přírodě, třeba jen jako víkendový pobyt, vám zaručí nejen nezapomenutelné zážitky, ale postará se také o další level společného sblížení.

Napsat komentář