Každý z nás chce mít klidný spánek a tak vybere postel z masivu, ty jsou zárukou bezproblémového spánku. Postel z masivu zajistí zdravé podmínky na spaní, neboť nevyzařuje žádné chemické látky.
Je tedy nutno brát opravdu všechna pro a proti,  vybrat si to, co bude pro nás nejlepší.

Na čem by se rozhodně nemělo šetřit, je manželská postel

Nezapomeňte, že v začátcích, ale přejeme vám, aby to bylo pořád, bude postel středobodem vašeho plánování, odpočinku a vzájemného poznávání.

Manželská postel musí být hlavně pohodlná a široká, aby co nejvíce vyhovovala oběma partnerům.

Dnes se často upřednostňuje i výška postele. Vyšši postel může skrývat úložný prostor, nebo působit jako designový prvek. Ve většině obchodů s nábytkem najdete široký výběr v různých cenových relacích, barvách a použitém materiálu.

Každá nevěsta chce prožít svatební noc v luxusním povlečení

Povlečení bývalo po celou dobu jednou ze základních výbav pro nevěstu. Doma šité povlečení z různých materiálů, podle toho, k jaké skupině obyvatel nevěsta patřila. Tradiční povlečení je bílé, každá domácnost by měla mít alespoň jedno doma, ale dnes se často volí barevná kombinace i vzory na povlečení.
Nevěsta by měla asi počítat i s tím, že povlečení dostane jako svatební dar.

 

Mezi nejkrásnější povlečení patří určitě damaškové

Damaškové povlečení je maximální kvalita a dává poležení v posteli i jiný smysl. Povlečení z damašku vydrží opravdu dlouho. Stejně tak je i vhodnou alternativou ložního prádla i povlečení saténové, které je hřejivé a zejména ve studeném období bude manžele chránit před chladem.

Na léto je vhodnější povlečení krepové

V obchodech lze nalézt krásné povlečení s hvězdičkami, manželé se budou cítit jak pod noční oblohou. Povlečení může být čistě bílé, či s decentními vzory.

Kreativní a moderní 3D povlečení

3D povlečení oživí každou ložnici a nemusí být zrovna jen střídmé. Může se usínat třeba na květinové louce, s motivy krásných orchideí, nebo koček, koní, ale i aut.
Překvapením pro manžela může být i s oblíbeným fotbalovým klubem.

 

Napsat komentář